Affiliate

Thestreets.sk

THE STREETS patrí medzi popredných európskych retailerov s basketbalovým a lifestylovým sortimentom. V portfóliu nájde zákazník tie najlepšie tenisky Nike, Jordan, adidas a New Balance a tiež Converse, Vans, Timberland a iné. Z Nike je to predovšetkým NIKE Lebron, KD, ZOOM Freak, Kyrie ako aj mnohé limitované kúsky Jordan Retro, Jordan 1 a mnoho ďalších. Fanúšikov NBA a lifestyle oblečenia určite poteší kolekcia ich obľúbeného hráča alebo tímu. Prémiové kúsky značiek ako Pleasures, Market, The North Face a vlastnej produkcie značky THE STREETS zase určite zaujmú vyznávačov pouličnej kultúry. História a DNA značky THE STREETS je úzko spojená a ovplyvnená basketbalovou, Hip – Hopovou a pouličnou kultúrou.

ZAPOJIŤ SA

Na sklade viac ako 50-tisíc samostatných produktov tenisiek a oblečenia. Všetky produkty sú skladom. Expedícia do 24 hodín, rýchle doručenie. Platby paypal a kartou sú samozrejmosťou.

Podmienky programu:

  • provízia 3-12 %
  • Súbory cookie 3-30 dní
  • SEM na brand a priame presmerovanie nie sú povolené
100% ORIGINÁLNE
PRODUKTY
RÝCHLE
DORUČENIE
ÚSTRETOVÝ
ZÁKAZNÍCKY SERVIS
14 DNÍ
NA VRÁTENIE

DORUČENIE A VRÁTENIE TOVARU


O THE STREETS

Splnený detský sen. Takto by sa dal jednoducho opísať začiatok cesty. Láska k basketbalu a streetballu bola taká silná, že sme zrelizovali nápad a otvorili prvý špecializovaný obchod. Dnes prevádzkujeme obchody s teniskami v Česku a na Slovensku, online vo všetkých krajinách EÚ.

Dnes už predávame tenisky a viaceré značky oblečenia, napríklad: Jordan, Nike, adidas, The North Face, Converse, Vans a iné. Samozrejmosťou je top výber, rýchle doručenie a férové ceny.

DORUČENIE

Rýchle doručenie kuriérom, alebo na odberné miesto Zásielkovne / doručenie 1 až 4 dni / Kamenné obchody: Bratislava, Košice a Praha.

AKO VRÁTIM TOVAR?

Nevyhovuje Vám tovar? Nebojte sa, všetky potrebné informácie nájdete na stránke: Vrátenie tovaru.

Nezmeškaj veľkú šancu

Prihláste sa do newslettera a získajte výhodné ponuky