Bežecké tenisky

 
 
 

Potrebuješ poradiť? Po - Pia:  od:10:00 do 18:00 na tel.č.: +421 948 550 605

 
 
 
 
Naša firma nezabúda ani na bežcov, a v ponuke TheStreets nájdete široké spektrum bežeckých tenisiek, ale aj kompletnej výbavy na behanie. Môžeme však bez dlhého premýšľania povedať, že pri behu sú najdôležitejšie práve kvalitné bežecké tenisky. Preto je veľmi podstatné pre každého bežca pred samotným behom výber tej správnej bežeckej obuvi. V dnešnej dobe sa vyrábajú rôzne typy a modely tenisiek na behanie tak, aby sa v čo najväčšej miere prispôsobili biomechanike bežcov, t.j. aby bola bežecká topánka pohodlná, zlepšovala pohyb a najmä chránila pre zranením. Aj preto je dôležité vybrať si ten správny pár.


Vyberte si tie správne bežecké tenisky od TheStreets.sk


Dôležitými faktormi pri výbere správnej bežeckej topánky, na ktorý treba prihliadať je tiež typ chodidla, nášľap chodidla pri behu, výška klenby, šírky chodidla v prednej časti, hmotnosť bežca, typ terénu, sklon od päty k špičke či odpruženie tenisky. Ak si vyberiete správne, beh bude pre Vás zábavou. Ak potrebujete poradiť pri výbere, neváhajte nás kontaktovať. Bežecké tenisky už na vás čakajú.
 
 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 
Skupina článkov

Ferrari v TheStreets?

Tento víkend v znamení talianských áut?

Čítať viac

Ako si vybrať správne tenisky na basketbal. Vol. 1

Vybrať správne basketbalové tenisky pre tvoj štýl hry nie je úplne jednoduchá záležitosť, preto sme sa rozhodli, že ti s tým pomôžeme! Všetky odpovede na tvoje otázky nájdeš v našom článku.

Čítať viac

Air Jordan 7 Retro "Ray Allen Bucks PE"

Poriadné PE’s už tento víkend u nás.

Čítať viac
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia