Air Jordan 3 Retro "Black Cement" sú späť!

 
 
 

Potrebuješ poradiť? Po - Pia:  od:10:00 do 18:00 na tel.č.: +421 948 550 605

 
 
 
Úvod > Blog > Air Jordan 3 Retro "Black Cement" sú späť!
 

Air Jordan 3 Retro "Black Cement" sú späť!

Utorok, 13. február 2018

A je to tu! Veľký sneakers sviatok sa môže začať! Tenisky na ktoré niektorí čakajú už zopár rokov sa opäť vracajú!

Air Jordan 3 Retro “Black Cement” tenisky ktoré nosil Michael Jordan počas svojej prevratnej sezóny v roku 1988, kedy bol vyhlásený za MVP a jeho trestné body boli hotová senzácia sú späť.

Model Air Jordan 3 “Black Cement” je skutočná legenda medzi teniskami jeden z mála modelov ktoré si ľudia kupujú po dvoch párov “one to rock, one to stock”, tieto tenisky nechýbali nikdy v žiadnom zozname tých najlepších tenisiek všetkých dôb a my sa len môžeme tešiť že už túto sobotu 17.2. si ich môžeme znova kúpiť.

Tohto ročné vydanie Air Jordan 3 “Black Cement” je presné také ako mal MJ v 1988 čiže zberatelia a všetci fajnšmekri si prídu na svoje pri pohľade na Nike Air logo na päte.

My ako je u nás zvykom sme si pre všetkých našich zákazníkov prichystali prekvapenie ku príležitosti tohto špeciálneho releasu, aby sme skrátili už aj tak dlhé čakanie na tieto tenisky rozhodli sme sa že release na našich predajniach bude prebiehať presne o pol noci z piatka na sobotu, to znamená že o 00:00 17.2. si budete môcť na našich predajniach na Opletalovej 40 v Prahe , Šancovej 3 v Bratislave, Alžbetinej 4 v Košiciach kúpiť Air Jordan 3 “Black Cement”. Myslíme aj na našich zákaznikov ktorí to majú ďaleko na našej predajne a preto Online Realese bude o 01:00 17.2. na našom e-shope.

 Samozrejme je počet limitovaný a preto sme sa rozhodli ísť formou jeden pár na zákazníka nebude sa konať žiaden raffle čiže sa riadime heslom “Kto skôr príde ten skôr melie”. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia