Air Jordan 4 Retro "Bred" tento víkend u nás.

 
 
 

Potrebuješ poradiť? Po - Pia od 09:00 do 17:00 na tel.č.: +421 948 550 605

 
 
 
Úvod > Blog > Air Jordan 4 Retro "Bred" tento víkend u nás.
 

Air Jordan 4 Retro "Bred" tento víkend u nás.

Streda, 29. máj 2019

Najbližší víkend  bude patriť značke Air Jordan v plnej sile.

Dočkáme sa totižto dlho očakávaného releasu legendárnych Air Jordan 4 Retro "Bred" ktoré uzreli svetlo prvý krát pred 30. rokmi, presne rok potom, čo Michael Jordan zaznamenal ocenenie MVP.

Nadčasová silueta dokonale kopíruje originál z roku 1989 nápisom Nike Air na päte, podrážke a medzipodrážke. Dokonalý pocit z retro tenisiek dodáva aj pôvodné balenie a štítok s popisom tovaru, ktorý je ukrytý vnútri krabice.

Air Jordan 4 Retro "Bred" budú dostupné od 10: 00 na našej predajni v Bratislave na Šancovej 3 a nevypredané veľkosti sa dostanú do predaja o 12: 00 na našom e-shope.  

Okrem samotných Air Jordan 4 Retro "Bred" sa môžete tešiť ešte na dvojicu naložených releasov: Air Jordan 1 Retro "Panda", ktoré sú určené pre nežnejšie pohlavie, už samotný názov napovedá na akú farebnú kombináciu sa môžete tešiť. 
 

Dvojicu releasov od značky s Jumpman-om v logu dopĺňa model Nike Air Max 720 Uptempo, ktorý kombinuje legendárny dizajn z baskebtalových tenisiek Nike Air More Uptempo, ktoré obúval Scottie Pippen a najmodernejšiu technológiu Air Max.
 

Obidva spomenuté modely budú dostupné spolu s Air Jordan 4 Retro "Bred" od 10: 00 na Šancovej 3 a o 12: 00 na našom e-shope.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia