google-site-verification: google1ca1377f2cd2dd54.html

Air Jordan 9 Retro „Bred“

 
 
 

Potrebuješ poradiť? Po - Pia:  od:10:00 do 18:00 na tel.č.: +421 948 550 605

 
 
 
Úvod > Blog > Air Jordan 9 Retro „Bred“
 

Air Jordan 9 Retro „Bred“

Utorok, 6. marec 2018

Niekto ich miluje a niekto ich zatracuje…No aj tak je príbeh modelu Air Jordan 9 je možno viac zaujímavý ako niektorých iných modelov. Tento model sa dostal prvý krát do predaja v rokoch 1993-94 presne vtedy kedy Michael Jordan náhle opustil basketbalové ihriská s cieľom splniť si svoj sen a hrať baseball na profesionálnej úrovni, čo bol za následok toho že model Air Jordan 9 sa stal jediným signature modelom ktorý Michael Jordan počas regulérnej sezóny v NBA  nikdy neobul.

Tento model berie veľkú inšpiráciu z takzvaných “baseball cleats” alebo inak povedane baseballových “kopačiek”.

Aj keď legendárny MJ tento model nikdy nenosil aj tak si získal obľúbenosť u mnohých hviezd z NBA ako napríklad Mitch Richmond, Kendall Gil a Penny Hardaway, ktorý udržali tento model v povedomí aj vďaka rôznym PE verziám.

Model Air Jordan 9 Retro sa vracia po pár rokoch vo farebnej kombinácii typickej pre Jordan Brand a to v čierno - červenej farbe.

Najväčšou zaujímavosťou na modely Air Jordan 9 sú určite nápisy na podrážke oboch tenisiek ktoré opisujú “život” Michaela Jordana na ihrisku. 

PRAVÁ TOPÁNKA:

FRANCÚZSKY – “DEDE”- ODDANÝ
ŠPANIELSKY – “FUERZA”- SILA
TALIANSKY – “INTENSO” – INTENZÍVNY
FRANCÚZSKY – “LIBERTE” – SLOBODA
NEMECKY – “ANMUTIG” – LADNÝ

ĽAVÁ TOPÁNKA:

RUSKY – “СПОРТ” – ŠPORT
SWAHILSKY – “UHURU” – NEZÁVISLOSŤ
RUSKY – “СВОБО́ДА” – SLOBODA
NEMECKY – “ATHLETISCH” – ATLETICKÝ
SWAHILSKY – “MUUNDAJI” – NÁDEJ

Air Jordan 9 Retro „Bred“ sa dostanú do predaja už najbližšiu sobotu a to 10.3. a dostupné budú na našich predajniach v Bratislave na Šancovej 3 a v Prahe na Opletalovej 40, nevypredané veľkosti sa dostanú dopredaja online o 11:00.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia