Air Jordan Quai 54?

 
 
 

Potrebuješ poradiť? Po - Pia:  od:10:00 do 18:00 na tel.č.: +421 948 550 605

 
 
 
Úvod > Blog > Air Jordan Quai 54?
 

Air Jordan Quai 54?

Nedeľa, 8. júl 2018

Čo je to vlastne to “Quai 54"?

 

Určite nejedného z vás napadlo čo vlastne to “Quai 54” znamená každý rok pri Air Jordan teniskách a my vám teraz dáme odpoveď. Quai 54 je jedinečný streetballový turnaj ktorý sa koná každý rok Júni v Paríži. Tento legendárny Streeballový turnaj sa hrá už od roku 2002 na legendárnom mieste Place de la Concorde v Paríži, ktoré je veľmi blízko Eiffelovej veže.

Turnaj Quai 54 je jediný turnaj na svete ktorý je oficiálne sponzorovaný značkou Air Jordan a na jeho počesť sa môžeme aj každý rok tešiť na limitované vydanie tenisiek vytvorených špeciálne pri príležitosti tohto turnaja. 

 

Turnaj Quai 54 založili Hammadoun Sidibe a Thibaut de Longeville ktorý sa každý rok spolupodielajú aj na dizajne vybraných modelov. Tento rok si najväčšiu inšpiráciu zobrali zo samotnej parížskej mody s cieľom priniesť, niečo žiarivé, okázalé, skoro až krikľavé, pretože sami si veľmi dobre uvedomujú, ako veľmi sa samotný hráčí a tak isto aj návštevníci zaujímajú o fashion. 

Pri otázke prečo práve model s číslom 3, Thibaut odpovedal: “Trojky patria medzi naše najobľúbenejšie Air Jordan tenisky, a to ako pre Hammadouna, tak aj pre mňa! Dobre si spomínam, keď som videl pôvodnú topánku, originál Dunk Contest z osemdesiateho a všetko, čo k tomu patrí. Keby mi niekto v roku 1988, keď mi bolo 14, povedal, že jedného dňa uvidím Jordan tenisky s logom, ktoré som navrhol, a že to logo bude symbolizovať môj vlastný basketbalový turnaj, neveril by som mu.”

Toto limitované vydanie Air Jordan 3 Retro "Quai54" nájdeš jedine u nás v celom Česko - Slovensku spolu aj s ostatnými modelmi z kolekcie ako Air Jordan Why Not Zer0.1 LOW, Air Jordan Future a samozrejme nebudú chýbať ani šľapky Air Jordan Hydro 7.

Air Jordan 3 Retro “quai 54” ako aj cela kolekcia “Quai 54”budú dostupná už najbližšiu stredu v náhodnom čase na našom e-shope!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia