Ako si vybrať správne tenisky na basketbal. Vol. 1

 
 
 

Potrebuješ poradiť? Po - Pia od 09:00 do 17:00 na tel.č.: +421 948 550 605

 
 
 
Úvod > Blog > Ako si vybrať správne tenisky na basketbal. Vol. 1
 

Ako si vybrať správne tenisky na basketbal. Vol. 1

Nedeľa, 2. jún 2019

Vybrať správne basketbalové tenisky pre tvoj štýl hry nie je úplne jednoduchá záležitosť, preto sme sa rozhodli, že ti s tým pomôžeme! Všetky odpovede na tvoje otázky nájdeš v našom článku.

Štýl hry: Rozohrávač

Behať celý zápas z jednej strany na druhú nie je úplne jednoduchá práca, preto je dôležité si vybrať správne tenisky, ktoré poskytnú tvojej nohe ten najlepší komfort a stabilitu v každej situácii. Preto sme pre teba vybrali zopár modelov, ktoré ti okrem komfort a stability ponúknu bezstarostnosť o tom či tvoje nohy budú po zápase v pohode.

To najlepšie pre tvoj štýl hry: 

Štýl hry: „Ten čo najviac lieta“

Všestranný hráč potrebuje všestrannú basketbalovú obuv, tenisky, ktoré sa postarajú o každý krok, na palubovke. Trakcia a stabilita sú dve hlavné veci, na ktoré sa treba pozerať, kotník chceš mať 100% v bezpečí, preto ti odporúčame tenisky, ktoré sú vyššie s dokonalým tlmením čím ti ponúkajú dokonalú podporu, počas celej hry, a to aj pri dopade na zem, keď to práve zavesíš alebo niekomu nastavíš stopku.

To najlepšie pre tvoj štýl hry: 

Štýl hry: Silový hráč

Ak chceš vedieť či si silový hráč pozri sa na LeBrona Jamesa ak v ňom vidíš seba si to ty! LeBron počas zápasu hrá takmer každú pozíciu, a preto potrebuje obuv, ktorá mu dovolí doslova odbehnúť viac ako 40minút, meniť v jednej sekunde smer, smečovať a brániť.

Fit a a stabilita sú veľmi dôležité, rovnako ako aj podpora členkov a odpruženie. Jednoducho povedané, ak si hráč, ktorý hrá viacero postov v zápase potrebuješ tenisky, čo to zvládnu tiež, basketbalové tenisky, ktoré ponúkajú prakticky všetko, čo si dokážete predstaviť.

To najlepšie pre tvoj štýl hry: 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia