Doprava a platby - The Streets.sk

Dodanie objednávok z e-shopu The Streets prebieha prostredníctvom prepravnej spoločnosti Zásielkovňa a kuriérov ich zmluvných partnerov. Objednávku si tiež môžete prevziať na niektorom z výdajných miest spoločnosti Zásielkovňa, alebo osobne na niektorej z našich kamenných pobočiek v Prahe, Bratislave a Košiciach.

Zoznam výdajných miest spoločnosti Packeta.

Naše predajne:
Praha, Martinská 2, Praha 1
Bratislava, Mlynské Nivy 10
Košice, Kukučínova 2

Pre platbu za objednávku využite možnosť zabezpečenej platby prostredníctvom platobnej brány Adyen, prípadne služby Apple Pay, Google Pay alebo PayPal. Ďalej môžete využiť možnosť platby na dobierku, alebo, v prípade dodania objednávky na niektorú z našich kamenných pobočiek, môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

V prípade dodania tovaru do krajín mimo Českú republiku a Slovensko akceptujeme iba platbu prostredníctvom platobnej brány Adyen. Cena za dodanie a doba dodania pre jednotlivé krajiny EÚ je uvedená v tabuľke nižšie. Bohužiaľ, do štátov mimo EÚ objednávky nezasielame.

100% ORIGINÁLNE
PRODUKTY
RÝCHLE
DORUČENIE
ÚSTRETOVÝ
ZÁKAZNÍCKY SERVIS
14 DNÍ
NA VRÁTENIE

DORUČENIE A VRÁTENIE TOVARU


O THE STREETS

Splnený detský sen. Takto by sa dal jednoducho opísať začiatok cesty. Láska k basketbalu a streetballu bola taká silná, že sme zrelizovali nápad a otvorili prvý špecializovaný obchod. Dnes prevádzkujeme obchody s teniskami v Česku a na Slovensku, online vo všetkých krajinách EÚ.

Dnes už predávame tenisky a viaceré značky oblečenia, napríklad: Jordan, Nike, adidas, The North Face, Converse, Vans a iné. Samozrejmosťou je top výber, rýchle doručenie a férové ceny.

DORUČENIE

Rýchle doručenie kuriérom, alebo na odberné miesto Zásielkovne / doručenie 1 až 4 dni / Kamenné obchody: Bratislava, Košice a Praha.

AKO VRÁTIM TOVAR?

Nevyhovuje Vám tovar? Nebojte sa, všetky potrebné informácie nájdete na stránke: Vrátenie tovaru.

Nezmeškaj veľkú šancu

Prihláste sa do newslettera a získajte výhodné ponuky