Športové dresy

 
 
 

Potrebuješ poradiť? Po - Pia od 09:00 do 17:00 na tel.č.: +421 948 550 605

 
 
 
 

Športové dresy

Každý športový fanúšik má nejaký obľúbený klub. A ako lepšie sa dá vyjadriť vaša náklonnosť klubu ak nie nosením dresu dotyčného klubu. Naša spoločnosť je zameraná predovšetkým na basketbal a najlepšiu ligu na svete NBA. V našej pestrej ponuke nájdete farby a znaky takmer každého zámorského basketbalového celku. Okrem toho v ponuke nájdete aj zberateľské perly v podobe dresov známych basketbalových osobností a legiend. Spomeňme aspoň niektoré : Scottie Pippen a jeho 33 za Chicago Bulls, z toho istého tímu ponúkame aj dres Toniho Kukoča a jeho sedmičku. V ponuke je aj dres jedného z najznámejších a najúspešnejších Európanov v NBA, Dirka Nowitzkeho hrajúceho za Dallas Mavericks. Dokonca aj dresy pre deti alebo dres Americkej reprezentácie sú súčasťou našej ponuky.

Športové dresy v ponuke na thestreets.sk

100% záruka spokojnosti. Možnosť vrátenia peňazí. Rýchle dodanie. Zverte sa do rúk profesionálom a odborníkom so skúsenosťami na športové dresy a oblečenie – thestreets.sk .

 
 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 
Skupina článkov
Návrat legendy už tento víkend.

Návrat legendy už tento víkend.

Presne po siedmich rokoch sa opäť dočkáme releasu Air Jordan 11 Retro “Playoff” .

Čítať viac
Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Keďže Čierny Piatok nie je len o šialených výpredajoch, ale aj o naložených releasoch môžete sa tešiť na trojicu releasov, ktoré sme si pre vás prichystali.

Čítať viac
Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0 prichádzajú na scénu vo veľkom štýle. Pýtaš sa prečo?

Čítať viac
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia