Tepláky Nike

 
 
 

Potrebuješ poradiť? Po - Pia od 09:00 do 17:00 na tel.č.: +421 948 550 605

 
 
 
 
Ak hľadáte každodenný komfort čo sa oblečenia týka, tepláky Nike sú tou správnou voľbou. Vyrobené zvyknú byť z bavlny či elastanu, ktorý umožňuje ich skvelý vzhľad na každom mužovi či žene. Väčšina teplákov Nike je vyrobená v sivej či čiernej farbe, nájdete však samozrejme aj také, ktoré sú farebne mierne odlišné.  Záleží len na Vás, k čomu ich budete chcieť kombinovať a aký outfit chcete dosiahnuť. Rozhodne sa však nepúšťajte do extravagantných teplákov, ak nemáte k tomu aj ostatné prvky oblečenia. Tepláky Nike budú vašim obľúbeným spoločníkom na prechádzke či trávení voľného času niekde vonku alebo aj pri leňošení doma na vašom gauči.
 

Tepláky Nike na TheStreets.sk


Naša firma TheStreets prináša na trh exkluzívne pánske ale aj dámske modely nielen teplákov Nike. Samozrejme si u nás viete zabezpečiť aj obuv a iné prvky od rovnakej firmy. Obúvajte a obliekajte sa štýlovo, pohodlne a moderne so značkou Nike z našej ponuky.
 
 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 
Skupina článkov
Návrat legendy už tento víkend.

Návrat legendy už tento víkend.

Presne po siedmich rokoch sa opäť dočkáme releasu Air Jordan 11 Retro “Playoff” .

Čítať viac
Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Čierny Piatok, ako má byť už tento týždeň!

Keďže Čierny Piatok nie je len o šialených výpredajoch, ale aj o naložených releasoch môžete sa tešiť na trojicu releasov, ktoré sme si pre vás prichystali.

Čítať viac
Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0

Air Jordan 1 “SHATTERED BACKBOARD” 3.0 prichádzajú na scénu vo veľkom štýle. Pýtaš sa prečo?

Čítať viac
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia